Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'db302_zenusr'@'localhost' (using password: YES) in D:\VIRTUAL\zenmakina.com.tr\http\php\ayarlar.php on line 7 Warning: mysql_select_db() expects parameter 2 to be resource, boolean given in D:\VIRTUAL\zenmakina.com.tr\http\php\ayarlar.php on line 8 Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in D:\VIRTUAL\zenmakina.com.tr\http\php\ayarlar.php on line 9 Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in D:\VIRTUAL\zenmakina.com.tr\http\php\ayarlar.php on line 9 Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in D:\VIRTUAL\zenmakina.com.tr\http\php\ayarlar.php on line 10 Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in D:\VIRTUAL\zenmakina.com.tr\http\php\ayarlar.php on line 10 ZENMAK - Zen Makina
Sayfalar
Zen Makina Firma Profili

ZEN MAKİNA LTD. ŞTİ. 2006 yılında Kayseri'de faaliyet göstermeye başlamıştır. Bayiliklerinde, teknolojilerinde ve dünya markaları olmaları yönünden Alman markaları olan Liebherr iş makinaları ve yol grubunda yine bir dünya markası olan Alman Bomag'ı tercih etmiştir. Türkiye'ye gelen yol grubu markası olan Bomag'ın da yine Kayseri bölge bayiliğini sürdürmektedir.

Bölgeleri: Kayseri, Sivas, Nevşehir, Niğde, Aksaray, Konya, Amasya, Yozgat ve Tokat'tır.

Makina satışının yanı sıra, satış sonrasında yine bu markalar ve diğer başka markalarında yedek parça teminini ve servis işlerinide bünyesinde sürdürmektedir. TSE belgeleli yüksek teknolojileri ile donanımlı servisi ile bölgeye en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.

400 metre kare 2 adet yedek parça deposu ile gerekli yedek parça stoğunuda elinde bulundurmaktadır.